2017-06-12

Wspaniały Piknik Rodzinny w Mińsku Mazowieckim

W sobotę, 10 czerwca, odbyła się II Edycja Wielkiego Pikniku Rodzinnego w Carsed Škoda w Stojadłach k. Mińska Mazowieckiego. Humory dopisały i wszyscy bawili się doskonale.
Na małych Gości czekały słodkości, ogromne dmuchane zjeżdżalnie i zamki, trampolina, malowanie buziek, gry i zabawy. Ogromną popularnością wśród dzieciaków cieszyła się prawdziwa Škoda Rapid do pokolorowania farbami.

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy nie lada gratkę - tor off-roadowy, na którym można było sprawdzić swoje umiejętności jazdy terenowej. Nawet na zdjęciach widać jak wielkie wrażenie tor wywarł na Gościach.

Gwoździem programu był konkurs, w którym do wygrania była Škoda Superb z pełnym bakiem na weekend. Tradycyjnie odbył się też konkurs łowienia ryb – co umożliwia staw znajdujący się za naszym Salonem Škody. By zwyciężyć należało złowić jak największą rybę. Walka była zacięta! Nikt nie wyszedł z Pikniku głodny – zadbali o to kucharze, którzy na grillu przygotowywali pyszne kiełbaski, hot dogi i inne smakołyki. Wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną zabawę!