Kariera

Praca w CARSED

Sprawdź kogo aktualnie poszukujemy.

Filtruj oferty:
Warszawa (0)
Siedlce (0)
Mińsk Mazowiecki (1)
Biała Podlaska (0)
Wszystkie
Nowe
stanowisko Sprzedawca Samochodów Używanych
miejsce pracy Mińsk Mazowiecki
ważność bezterminowo

Sprzedawca Samochodów Używanych

miejsce pracy: Stojadła k. Mińska Mazowieckiego, ul. Warszawska 84

województwo: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Profesjonalna obsługa klienta w zakresie sprzedaży samochodów używanych
  • Praca wg standardów koncernu Volkswagen Group w ramach programu Das Welt Auto
  • Pozyskiwanie samochodów do odsprzedaży
  • Dbałość o ekspozycję samochodów używanych
  • Kreowanie wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży samochodów używanych minimum 2 lata
  • Wykształcenia minimum średnie
  • Znajomości technik sprzedaży i negocjacji
  • Prawa jazdy kat. B
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności interpersonalnych

Oferujemy:

  • Pracę dla dynamicznie rozwijającej się marki na rynku motoryzacyjnym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju w ramach ścieżki szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.